13.08.2009. Konkursowe wakacje w mieście

Moje wakacje w mieście" to wspólna inicjatywa dorosłych i młodych radnych, a konkretnie Jana Urbańskiego i Tomasza Jabłonowskiego. To hasło konkursu przeznaczonego dla młodzieży pozostającej w Koninie. Jego celem jest zwiększenie aktywności konińskiej młodzieży w trakcie wakacji – tak twierdzą inicjatorzy konkursu. Reguły są bardzo proste. Aby wziąć w nim udział, wystarczy zrobić fotografię, krótki fotoreportaż lub napisać krótkie wypracowanie, dotyczące aktywnego spędzania wakacji w mieście.

 

 

Prace należy przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 1 września 2009r. Zostaną one ocenione przez komisję pod przewodnictwem Wiesława Steinke, przewodniczącego Rady Miasta. Autorzy najciekawszych prac otrzymają nagrody. Wyniki zostaną ogłoszone 10 września 2009r.

Konkurs został ogłoszony na witrynach www.bezpieczny.konin.pl oraz www.tomjab1990r.blox.pl. Regulamin jest dostępny na tych stronach.

Organizatorzy dopuszczają dwie formy prac konkursowych: krótkie wypracowanie – do trzech stron tekstu w formacie doc, fotografia lub krótki fotoreportaż (format zdjęcia jpg, gif, png wielkość pojedynczej fotografii do 200kB). Prace konkursowe powinny zawierać imię, nazwisko i pseudonim autora oraz dane teleadresowe. Ponadto w przypadku fotografii lub fotoreportażu należy podać krótki opis ich zawartości oraz miejsce i datę wykonania.

Przewidziane nagrody to: domena www.blog.konin.pl z zainstalowanym systemem blogowym WordPress, skrzyka mailowa ***@blog.konin.pl oraz 2GB miejsca na serwerze bez limitu transferu, dwa bilety na spektakl pt. "Miejsca rzeczy zapomnianych" grupy teatralnej WALIZA (konińska grupa teatralna), który odbędzie się 29.09.09r, książki i 3 x Pendrive USB Kingston DataTraveler 4GB.

Żródło: www.konin.lm.pl

You have no rights to post comments