29.01.2010. Ogłoszenie o konsultacjach społecznych - zagospodarowanie terenu wokół jeziorka przy ulicy Paderewskiego

29.01.2010. Ogłoszenie o konsultacjach społecznych - zagospodarowanie terenu wokół jeziorka przy ulicy Paderewskiego PDF Drukuj Email
Propozycje dla Konina - Propozycje mieszkańców
Wpisany przez Administrator   
sobota, 30 stycznia 2010 12:12

1mUrząd Miejskie w Koninie prosi mieszkańców Konina o składanie propozycji do planowanej koncepcji zagospodarowania terenów pogórniczych wokół jeziorka przy ulicy Paderewskiego w Koninie.

 

 

 

Celem konsultacji społecznych jest uzyskanie optymalnego rozwiązania funkcjonalno-przestrzennego dla wskazanego obszaru, który w Miejskim Planie Zagospodarowania Przestrzennego posiada zapis ZP (zieleń parkowa).

1
2

Istotnym elementem w ocenie propozycji będzie odpowiedni poziom komfortu użytkowego przy niskich kosztach eksploatacji a także możliwości ich zrealizowania. Planowana koncepcja dotyczy obszaru zaznaczonego na załączonej mapie kolorem czerwonym.

Propozycje należy przesyłać na adres e-meilowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. wW terminie do 15 maja 2010 roku.

Uwaga:

Sucha informacja Urządu Miasta którą skopiowaliśmy na naszej witrynie, nie wyjaśnia wielu pytań i wątpliwości. Postanowiliśmy zapytać o nie pomysłodawcę konsultacji radnego Jana Urbańskiego, który zapowiadał je na naszym forum. Otrzymaliśmy obietnicę, że najpóźniej w poniedziałek otrzymamy odpowiedni materiał, który niezwłocznie opublikujemy.

 

xrodło www.BezpiecznyKonin.pl


You have no rights to post comments