01.04.2010. Druga edycja konkursu "Najlepszy biznesplan" BK

biznesplanPod patronatem Prezydenta Miasta Konina rusza druga edycja konkursu "Najlepszy biznesplan", adresowanego do wszystkich koninian, bez względu na wiek, wykształcenie, zawód.W poniedziałek, 29 marca, w Urzędzie Miejskim została podpisana umowa partnerska w sprawie realizacji tego przedsięwzięcia między głównym organizatorem konkursu - Agencją Rozwoju Regionalnego S.A. w Koninie oraz współorganizatorami: Miastem Konin, Konińską Izbą Gospodarczą, Powiatowym Urzędem Pracy oraz Radą Federacji Stowarzyszeń Naukowo - Technicznych NOT w Koninie.

Konkurs ma pobudzić aktywność mieszkańców w zakładaniu i prowadzeniu działalności gospodarczej, inicjować powstanie i rozwój innowacyjnych przedsięwzięć w tej sferze, przyczynić się do tworzenia miejsc pracy. Ma również zapewnić nowo powstałym podmiotom gospodarczym pomoc merytoryczną: szkoleniową i doradczą. W projekcie, którego pomysłodawcą jest radny Jan Urbański, mogą uczestniczyć zarówno osoby indywidualne, jak i grupy, a także osoby prawne lub jednostki organizacyjne, które nie posiadają osobowości prawnej, a które prowadzą - lub zamierzają zarejestrować i prowadzić - w Koninie swoją działalność w formie mikroprzedsiębiorstwa, zatrudniającego poniżej 10 pracowników.

Szczegółowe informacje na temat konkursu, wszystkie wymagane dokumenty, tym regulamin i kartę zgłoszeniową zainteresowani znajdą na stronach internetowych: www.arrkonin.org.pl, www.konin.pl. Biznesplany będą przyjmowane od dnia ogłoszenia konkursu - 1 kwietnia  do 31 maja 2010 r. Należy je składać do ARR S.A. przy ul. Zakładowej 4 w Koninie.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie. Pytania prosimy kierować na adres: ' ); // -->Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. "> lub pod numerem tel. 063/ 245 30 95 wew. 35.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Biznesplan
01.04.2010. Druga edycja konkursu "Najlepszy biznesplan" PDF Drukuj Email
Bezpieczeństwo gospodarcze miasta - Artykuły
Wpisany przez Administrator   
piątek, 02 kwietnia 2010 08:05
 

You have no rights to post comments